Wymiana Książek w Galerii Metropolia 28-29.04.2018

 

Galeria Metropolia i Fundacja Ad Fontes zapraszają wszystkich amatorów dobrej książki do włączenia się do wyjątkowej akcji WYMIANY KSIĄŻEK!

Zasady są proste!
Zdejmujemy z półki książkę, której już nie będziemy czytać, przychodzimy do GALERI METROPOLIA i wymieniamy ją na inny interesujący nas tytuł. Zabieramy tyle książek, ile sami przyniesiemy!
________________

Zachęcamy do przyniesienia książek, których już nie potrzebujecie. Takich, które już przeczytaliście i do których nie będziecie wracać albo takich, które nie trafiły w Wasz gust literacki jako np. nietrafiony prezent. W zamian wrócicie do domu z nowymi, interesującymi Was lekturami.

UWAGA! Czekamy na książki wydane po 2008 r. - tak, by nowi właściciele mieli szansę przeczytać coś wciąż aktualnego. Prosimy nie przynosić bardzo zniszczonych książek. Nie wymieniamy podręczników, słowników, encyklopedii, atlasów czy nieaktualnych tytułów. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu.
________________

KIEDY: 28 kwietnia (sobota)  od 9:30 do 20:30

           29 kwietnia (niedziela) od 10:30 do 19:30

GDZIE: Gdańsk ,  Jana Kilińskiego 4, Galeria Metropolia

  Regulamin:

W naszej akcji nie chodzi o pozbycie się starych książek, ale przekazanie ciekawych propozycji innym osobom. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywają się spotkania "WYMIANY KSIĄŻEK", polegające na bezgotówkowej wymianie książek pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

                                                                           § 1

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Ad Fontes.

                                                                           § 2

Podstawowe zasady wymiany:

1) W wymianie może wziąć udział każdy, kto przyniesie od jednej do sześciu książek, zarejestruje się i pobierze karteczkę na której będzie widniała liczba przyniesionych książek. Karteczkę oddajemy organizatorom, przed opuszczeniem sali.

2) Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek, ile sam przyniósł na wymianę - wymiana następuje w stosunku 1:1.

3) Wymieniamy się książkami, które zostały wydane po roku 2008.  W przypadku przyniesienia przez uczestników ciekawych pozycji wydanych przed 2008 r., decyzję o ich włączeniu do akcji podejmą organizatorzy w trakcie rejestracji.

4) Na spotkania "WYMIANY KSIĄŻEK" zapraszamy jedynie Uczestników, którzy przynoszą książki na wymianę.

5) Obowiązuje limit wymienianych książek, których maksymalna liczba to 6 sztuk.

6) Książki, które nie zostaną wymienione, przechodzą w posiadanie organizatorek i zachowane zostaną na kolejne spotkanie "Odśwież swoją biblioteczkę".

7) Prosimy o przynoszenie książek, które nie są zniszczone.

8) Prosimy o nie przynoszenie podręczników szkolnych i akademickich, starych słowników, instrukcji obsługi, atlasów, materiałów z konferencji naukowych itp.

9) Każdy uczestnik wyraża zgodę na umieszczenie zdjęć z jego wizerunkiem na stronach zarządzanych przez Fundację Ad Fontes.

                                                                               § 3

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

 

 

Kategoria: