Wieszak Party - kiermasz ubrań i wymiana książek

Chyba każdy z nas ma w szafie coś, czego już nie nosi - bo za małe, bo za duże, nie ten kolor czy fason. Albo po prostu się znudziło czy było nietrafionym prezentem. Ile książek, które nie wciągnęły lub nie przypadły do gustu…
Mamy na to pomysł!
IDZIE WIOSNA - WIETRZYMY SZAFY I PÓŁKI!

Zapraszamy Was na Wieszak Party - wielki kiermasz odzieży i akcesoriów, biżuterii oraz książek i zabawek. Dla kogo? Dla wszystkich, którzy postawili na wiosenne porządki ;)
Sprzedajemy rzeczy używane, ale w stanie dobrym, po okazyjnych cenach!
W naszej akcji nie chodzi o pozbycie się staroci, ale „podanie dalej” wartościowych i ciekawych rzeczy w atrakcyjnej cenie. Sprzedawajmy, wymieniajmy się rzeczami, jakich sami chętnie będziemy używać. 

W trakcie kiermaszu odbędzie się akcja „Odśwież swoją biblioteczkę, czyli wymiana książek z Fundacją Ad Fontes”.

Chcecie upolować fajną rzecz w atrakcyjnej cenie? Zapraszamy na Wieszak Party!

KIEDY: 27 MAJA 2017 (sobota) 
GODZINY: 10:00- 14:00
WSTĘP WOLNY
MIEJSCE: Gdańsk Przymorze, ul Chłopska 64, SP 60

DLA WYSTAWCÓW: Osoby, które chcą wziąć udział jako sprzedający prosimy o rezerwację miejsc mailowo na: fundacja@fontes.com.pl lub vipevent@vipevent.com.pl

UWAGA! Jeżeli chcielibyście uczestniczyć w wydarzeniu jako Partner, piszcie na fundacja@fontes.com.pl lub vipevent@vipevent.com.pl

 

REGULAMIN KIERMASZU „WIESZAK PARTY”

W naszej akcji nie chodzi o pozbycie się staroci, ale sprzedanie, wymianę czy przekazanie dalej wartościowych rzeczy innym osobom. Wymieniajmy się rzeczami, jakie sami chętnie będziemy używać.

§1 ORGANIZATORZY

1. Organizatorami imprezy są:
A) FUNDACJA AD FONTES
B) VIP EVENT

we współpracy z Fundacją Centrum Praw Kobiet

zwani dalej łącznie ORGANIZATOREM.

§2 UCZESTNICY

  1. SPRZEDAJĄCY: Na kiermaszu może wystawić się ze swoimi rzeczami każda osoba fizyczna, która zgłosi wcześniej chęć udziału i dokona w określonym terminie opłaty za uczestnictwo.
  2. ODWIEDZAJĄCY: Każdy, kto chce odwiedzić kiermasz i dokonać zakupów lub wymiany oraz dokona opłaty za wstęp.
  3. PARTNERZY I SPONSORZY: Firmy i Instytucje, które wsparły wydarzenie.
  4. PATRONI MEDIALNI: Przedstawiciele mediów, które objęły wydarzenie patronatem.

§3 O INICJATYWIE/EVENCIE

1. Podczas kiermaszu Wieszak Party odbywać się będzie akcja wspierająca działalność Fundacji Centrum Praw Kobiet

2. Wieszak Party to kiermasz używanej odzieży i akcesoriów, biżuterii oraz książek i zabawek. Założeniem kiermaszu jest sprzedaż lub wymiana książek i rzeczy używanych, w stanie dobrym, po okazyjnych cenach, przez osoby fizyczne.

3. W niniejszym Regulaminie impreza jest skrótowo zwana KIERMASZEM, a rzeczy na nim sprzedawane TOWAREM.

4. W trakcie trwania kiermaszu, odbywać się będzie akcja: „Odśwież swoją biblioteczkę, czyli wymiana książek z Fundacją Ad Fontes”. Regulamin akcji znajduje się na stronie www.fontes.com.pl

§4 WARUNKI UDZIAŁU W KIERMASZU

1. Odwiedzającym może być każdy, a wstęp jest bezpłatny. 

2. Uczestnictwo wystawców w kiermaszu jest odpłatne 50 zł brutto. Cena obejmuje wejście dla 2 osób oraz stoisko 2 x 2 m.

3. Wystawcy na swój koszt zapewniają organizację stoisk.

4. Rzeczy sprzedawane na kiermaszu nie mogą być zniszczone. Powinny być czyste/wyprane oraz w stanie minimum dobrym. Rzeczy powinny być rozwieszone na wieszakach lub ułożone na stołach. Sprzedający zobowiązani są do zachowywania estetyki ekspozycji oraz nierozkładanie towaru na podłodze.

5. Uczestnicy, zarówno Sprzedający jak i Odwiedzający, wyrażają zgodę na gromadzenie przez Organizatora, a także Partnerów Wydarzenia i Patronów Medialnych materiałów Foto/Video z wydarzenia  i wykorzystywania w celach promocyjno-marketingowych, przy jednoczesnym zaznaczeniu, iż materiały te nie powinny w jakikolwiek sposób naruszać dobrego imienia żadnego z Uczestników.

§5 REJESTRACJA SPRZEDAJĄCYCH

1. Osoby, które chcą wziąć udział w kiermaszu jako Sprzedający, rezerwują miejsca mailowo na: fundacja@fontes.com.pl lub vipevent@vipevent.com.pl, oraz dokonują w ciągu 2 dni od rezerwacji opłaty uczestnictwa w wysokości 50zł. Rejestracja trwa do wyczerpania się puli stoisk. Rezerwacje nieopłacone w terminie zostają anulowane.

2. Sprzedający wysyłając zgłoszenie oświadcza, iż zapoznał się i akceptuje niniejszy Regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora, w celu dokonania rezerwacji miejsca na Kiermaszu.

3. W przypadku rezygnacji, opłata uczestnictwa przepada na rzecz Fundacji, jednocześnie Sprzedający zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Organizatora.

§6 INFORMACJE DODATKOWE DLA SPRZEDAJĄCYCH

1. Sprzedający sam decyduje o cenie towaru, jaki sprzedaje. Cena musi być zamieszczona na poszczególnych elementach towaru. Sprzedający może obniżyć cenę początkową.

2. Stoiska powinny być gotowe najpóźniej do godz. 09.30. W przypadku pojawienia się Sprzedającego na miejscu po godz. 09.30, Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia udziału Sprzedającego w Kiermaszu, bez zwrotu opłaty uczestnictwa.

3. Sprzedający zobowiązuje się do pozostania na swoim stoisku, aż do czasu zakończenia Kiermaszu, tj. do godz. 14:00 (za wyjątkiem sytuacji, gdy Sprzedający wyprzeda cały swój towar).

4. Organizator sam wyznacza miejsce ekspozycji dla poszczególnych Sprzedających.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony bez opieki towar.

6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za towar sprzedawany na kiermaszu, transakcje pomiędzy Sprzedającym a Kupującym oraz ewentualne spory transakcyjne.

7. W przypadku naruszenia warunków uczestnictwa, np. poprzez sprzedawanie rzeczy mocno zniszczonych, Organizator może zakazać wystawienia towaru, a w przypadku rażących naruszeń także wymówić udziału Sprzedającego w kiermaszu, bez zwrotu opłaty uczestnictwa.

8. Organizator nie dopuszcza sprzedawania podróbek oraz towaru pochodzącego z nieznanych źródeł.

9. Sprzedający mają obowiązek we własnym zakresie zapoznać się z obowiązującym prawem podatkowym i przestrzegać jego przepisów. Organizator nie bierze odpowiedzialności za obowiązek podatkowy poszczególnych Sprzedających.

§ 7. POZOSTAŁE WARUNKI

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

 

 

REGULAMIN AKCJI
"Odśwież swoją biblioteczkę, czyli wymiana książek z Fundacją Ad Fontes"

W naszej akcji nie chodzi o pozbycie się starych książek, ale przekazanie ciekawych propozycji innym osobom. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywają się spotkania "Odśwież swoją biblioteczkę", polegające na bezgotówkowej wymianie książek pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

                                                                           § 1

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Ad Fontes.

                                                                           § 2

Podstawowe zasady wymiany:

1) W wymianie może wziąć udział każdy, kto przyniesie od jednej do sześciu książek, zarejestruje się i pobierze karteczkę na której będzie widniała liczba przyniesionych książek. Karteczkę oddajemy organizatorom, przed opuszczeniem sali.

2) Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek, ile sam przyniósł na wymianę - wymiana następuje w stosunku 1:1.

3) Wymieniamy się książkami, które zostały wydane po roku 2004.  W przypadku przyniesienia przez uczestników ciekawych pozycji wydanych przed 2004 r., decyzję o ich włączeniu do akcji podejmą organizatorzy w trakcie rejestracji.

4) Na spotkania "Odśwież swoją biblioteczkę" zapraszamy jedynie Uczestników, którzy przynoszą książki na wymianę.

5) Obowiązuje limit wymienianych książek, których maksymalna liczba to 6 sztuk.

6) Książki, które nie zostaną wymienione, przechodzą w posiadanie organizatorek i zachowane zostaną na kolejne spotkanie "Odśwież swoją biblioteczkę".

7) Prosimy o przynoszenie książek, które nie są zniszczone.

8) Prosimy o nie przynoszenie podręczników szkolnych i akademickich, starych słowników, instrukcji obsługi, atlasów, materiałów z konferencji naukowych itp.

9) Każdy uczestnik wyraża zgodę na umieszczenie zdjęć z jego wizerunkiem na stronach zarządzanych przez Fundację Ad Fontes.

                                                                               § 3

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.