WARSZTAT: Jak motywować dziecko

WARSZTAT: JAK MOTYWOWAĆ DZIECKO

DATA: 26.07.2017, 18:00 - 20:00

CENA: 90 ZŁ (kup teraz klikając TUTAJ)

 

DLA KOGO:  Dla  rodziców i przyszłych rodziców, niań, opiekunów, nauczycieli, animatorów zabaw, a także osób, które  chcą  wzmocnić  swoje  kompetencje  komunikacyjne i budować z dziećmi partnerskie relacje oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. 

 

„Taki rodzic Wielki Brat, który nadmiernie kontroluje, szkodzi najbardziej, bo oducza dziecko ufania sobie i swojej zaradności.” - prof. Anna Brzezińska

 

„Test pianki” jest znany wielu rodzicom, niestety większość błędnie uważa, że dzieci, które zjedzą piankę przed upływem czasu, nie odniosą w przyszłości sukcesu. A tak nie jest! O czym tak naprawdę mówi Test Marshmallow? Zapraszamy rodziców i opiekunów na warsztat, na którym poznają najważniejszy czynnik wpływający na to, czy dziecko realizuje swoje cele czy nie. Jest nim SAMOKONTROLA. Jak skutecznie nauczyć jej dzieci?

Samokontrola tak jak inteligencja, jest najważniejszą ludzką kompetencją. Naucz jej swoje dziecko.

 

ZAGADNIENIA:

  • Potrzeby psychospołeczne dziecka i sposoby ich zaspokajania. Typowe problemy na różnych etapach rozwoju i sposoby radzenia sobie z nimi.
  • Praktyczne zastosowane wiedzy o rozwoju w profilaktyce, korekcji i stymulowaniu zmian rozwojowych dziecka.
  • Klucz do sukcesu. Poczucie własnej wartości a pewność siebie to nie to samo. Jak budować w dziecku zdrowe poczucie własnej wartości, by odnosiło sukcesy. 
  • Komunikacja z dzieckiem. Umiejętne zadawanie pytań.
  • Odraczanie jako metoda rozwoju kontroli u dzieci.
  • Metoda małych kroków, jak nauczyć dziecko realizacji celów.
  • Wywiad motywujący z dzieckiem, jak przeprowadzić, by uzyskać efekt?

 

 

ZAPISY: Płatność online – kliknij TUTAJ.

Możesz też napisać do nas na kontakt [at] fontes.com.pl podając imię, nazwisko i nazwy warsztatów, w których chcesz wziąć udział.