2 października WARSZTAT: Jak motywować dziecko

JAK MOTYWOWAĆ DZIECKO?

DATA: 02.10.2019 (środa), 17:30 - 20:00
MIEJSCE: Vrest Point, ul. Do Studzienki 63, lok. 102, Gdańsk Wrzeszcz
CENA: 240 ZŁ (kup teraz klikając TUTAJ)

 

DLA KOGO:  Dla  rodziców i przyszłych rodziców, niań, opiekunów, nauczycieli, animatorów zabaw, a także osób, które  chcą  wzmocnić  swoje  kompetencje  komunikacyjne i budować z dziećmi partnerskie relacje oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. 

 

„Taki rodzic Wielki Brat, który nadmiernie kontroluje, szkodzi najbardziej, bo oducza dziecko ufania sobie i swojej zaradności.” - prof. Anna Brzezińska

„Test pianki” jest znany wielu rodzicom, niestety większość błędnie uważa, że dzieci, które zjedzą piankę przed upływem czasu, nie odniosą w przyszłości sukcesu. A tak nie jest! O czym tak naprawdę mówi Test Marshmallow? Zapraszamy rodziców i opiekunów na warsztat, na którym poznają najważniejszy czynnik wpływający na to, czy dziecko realizuje swoje cele czy nie. Jest nim SAMOKONTROLA. Jak skutecznie nauczyć jej dzieci? Samokontrola - tak jak inteligencja - jest najważniejszą ludzką kompetencją. Naucz jej swoje dziecko.

 

ZAGADNIENIA:

  • Potrzeby psychospołeczne dziecka i sposoby ich zaspokajania. Typowe problemy na różnych etapach rozwoju i sposoby radzenia sobie z nimi.
  • Praktyczne zastosowane wiedzy o rozwoju w profilaktyce, korekcji i stymulowaniu zmian rozwojowych dziecka.
  • Klucz do sukcesu. Poczucie własnej wartości a pewność siebie to nie to samo. Jak budować w dziecku zdrowe poczucie własnej wartości, by odnosiło sukcesy. 
  • Komunikacja z dzieckiem. Umiejętne zadawanie pytań.
  • Odraczanie jako metoda rozwoju kontroli u dzieci.
  • Metoda małych kroków, jak nauczyć dziecko realizacji celów.
  • Wywiad motywujący z dzieckiem, jak przeprowadzić, by uzyskać efekt?

 

ZAPISY: Płatność online – kliknij TUTAJ.

Możesz też napisać do nas na kontakt [at] fontes.com.pl podając imię, nazwisko i nazwy warsztatów, w których chcesz wziąć udział.
Uwaga! Przy zakupie bietu dzień przed lub w dzień warsztatów prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 518-640-273.

 

 

PROWADZĄCA: 
Łarysa Wujcik, psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS, przez 5 lat prowadziła cykliczne szkolenia dla pracowników korporacji z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Od 2012 prowadzi autorskie warsztaty z zakresu komunikacji, zarządzania emocjami i stresem a także budowania marki, employer brandingu oraz wystąpień publicznych.

Kategoria: