POLECAMY! BIZNES KOCHA KOBIETY #7

Siódme spotkanie z cyklu Biznes kocha Kobiety w Trójmieście!

14 marca, godz. 17:30 – 20:30
Sopot, Zatoka Sztuki, al. Franciszka Mamuszki 14

Kup bilet dla siebie – KLIK – lub dla dwóch osób (oszczędność 25%!) – KLIK.

 

Już teraz zapiszcie w swoich kalendarzach tę datę – 14 marca spotykamy się na siódmym spotkaniu z cyklu Biznes kocha Kobiety. Pierwsze spotkanie w 2018 roku już niedługo!

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami o spotkaniu, klikając TUTAJ.

 

PRELEGENCI:

Magdalena Urbaniak, Global Communications Manager w Brand24, CEO w Tractormania.pl.
Magda o sobie:
Dbam o globalną komunikację w Brand24. Uważam, że marketing influencer jest najbardziej obiecującym sposobem budowania uczciwych relacji i wspierania zarówno osobowości, jak i marek. Uwielbiam dzielić się spostrzeżeniami na temat mediów społecznościowych i marketingu na naszych i zewnętrznych blogach. Prowadzę podcast marki BrandTalks, w którym mam przyjemność rozmawiać ze wspaniałymi ekspertami w branży. Założyłam i prowadzę bloga Tractormania.pl. Jestem z miasta, kocham traktory.

 

Aleksandra Pogorzelska, Psycholog biznesu, trener, coach.
Specjalizuje się w pracy coachingowej z zarządami organizacji oraz menedżerami przy wdrażaniu strategii działania, mowach motywacyjnych oraz szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich (championconsultin.pl). Trener II klasy pływania. Od 22 lat startuje w triathlonach – ukończyła ich blisko 100. Wielokrotna medalistka.
W oparciu o doświadczenia sportowe i biznesowe stworzyła prestiżowe programy: Business Champion Development z udziałem Mistrzów Olimpijskich, Sportu i Motywacji oraz Business Strategy Program optymalizujący funkcjonowanie organizacji na wszystkich poziomach. Swoimi doświadczeniami dzieli się także na stronie www.triathlonistkawbiznesie.pl. Współautorka kursu on-line ABC Psychologii Sportu. Współpracowała z firmami takimi jak: Noble Bank, BNP Paribas, Alior Bank, Ekolan, Herbapol, Coca – Cola Polska, Dolina Charlotty Resort and Spa czy Zakłady Mięsne Zielińscy. Prywatnie żona Wojtka – pasjonata triathlonu oraz mama Jakuba (11 lat) i Zosi (8 lat). Wraz z rodziną zbudowała swoją oazę na wsi, gdzie hoduje ekologiczne warzywa i owoce.

 

Kamil Wawer, Head of Business Development w Senuto
Od początku kariery zawodowej związany z K2 Media, odpowiadał za markę S3 wspierającą MŚP w marketingu online. W SENUTO odpowiada za opiekę nad bieżącymi klientami firmy oraz nawiązywanie kontaktów i sprzedaż narzędzia nowym użytkownikom platformy. Dodatkowo, współtworzy strategię ekspansji spółki na rynki zagraniczne. Do jego zadań należy również budowanie działu Client Service, który usprawni komunikację pomiędzy SENUTO a jego partnerami. W wolnym czasie słucha audiobooków.

 

GDZIE:
Zatoka Sztuki, al. Franciszka Mamuszki 14, Sopot

 

BILETY:

Wybierz opcję idealną dla siebie:

  • Bilet dla jednej osoby: 59 zł – do kupienia TUTAJ
  • Najlepsza opcja! Bilet dla dwóch osób za 89 zł (jedynie 44,50 zł od osoby) – do kupienia TUTAJ

Chronimy lasy, numer zamówienia jest biletem. Niczego nie musisz drukować ?

Możesz również opłacić swoje uczestnictwo wpłacając określoną kwotę na nasze konto:
32 1750 0012 0000 0000 3320 9126
W tytule przelewu wpisz: BKK7 Imię i Nazwisko, e-mail