POLECAMY! Biznes kocha Kobiety #5 w Gdańsku

Piąte spotkanie z cyklu Biznes kocha Kobiety w Trójmieście!

4 października, godz. 17:30 – 20:30
Gdańsk Wrzeszcz, Focus Hotel Premium, ul. Nad Stawem 5

Kup bilet dla siebie – KLIK – lub dla dwóch osób (oszczędność 20%!) – KLIK.

 

Chcemy, byście inspirowały się i uczyły od najlepszych. Dla Was zapraszamy osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Tym razem opowiemy Wam m.in. jak w prosty sposób zoptymalizować swoje działania w Internecie i być bardziej widocznym.

Przygotujcie się na ciekawe wystąpienia i inne aktywności. NIE ZWLEKAJCIE Z ZAKUPEM BILETÓW. Ze względu na zaplanowaną formę spotkania, przewidujemy ograniczoną liczbę miejsc!

 

W PROGRAMIE:

„Internetowy niezbędnik marketera, czyli narzędzia, jakie przydadzą się Twojej firmie” – Wioleta Magdziarz, doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje.Podczas prezentacji przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania, a także rozwiązania, dzięki którym:
– poprawisz swoją widoczność i rozpoznawalność w  Internecie,
– rozwiniesz swój biznes lokalnie,
– zadbasz o użytkowników mobilnych,
– sprawdzisz, czy strona jest dostosowana do potrzeb użytkowników,
– dowiesz się, skąd czerpać pomysły na nowe i interesujące użytkowników treści.W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na bezpłatne indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji. 

„Czy wydawanie to tylko koszt? Kilka praktycznych porad od bankowców.” – Aleksandra Szczęsna,  Dyrektor Oddziału PKO BPW trakcie prelekcji dowiesz się:

– jak podejmować mądre decyzje w finansach,
– że w banku można zaoszczędzić nie tylko pieniądze,
– jakie są nieoczywiste korzyści przy niektórych produktach bankowych.Same cenne i praktyczne porady oparte na przypadkach z życia wziętych! 

,,Reklama dla wszystkich taka sama…a może jednak nie?''

Dr Agnieszka Popławska Boruc, psycholog organizacji i zarządzania. Praktyk marketingu. Na Uniwersytecie SWPS wykłada m.in. w temacie praktycznego marketingu, prowadzi badania z obszaru psychologii marketingu, a zwłaszcza z zakresu percepcji treści reklamowych.

Podczas wystąpienia zastanowimy się, czy konsumenci zawsze tak samo odbierają przekaz marketingowy. Zdefiniujemy, jakie cechy indywidualne i mechanizmy poznawcze mogą wpływać na różnice w postrzeganiu treści reklamowych

 

Podczas spotkania zaprezentujemy namiastkę Biznesowej Szybkiej Randki, którą moderować będzie inicjatorka i organizatorka spotkań tego cyklu – Fatima Zblewska.
Wzorem szybkich randek rodem z Ameryki, również kojarzy ludzi, jednak w tym przypadku… biznesowo. W biznesie najważniejsze są kontakty. Nieważne kogo Ty znasz, ważne, kto zna Ciebie! Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Podstawą zawsze musi być poznanie się i tak jak w miłości – albo coś zaiskrzy, albo nie. Pamiętaj o zabraniu wizytówek!

 

Partner strategiczny spotkania: PKO BP.
Partner merytoryczny spotkania: Google Internetowe Rewolucje.

 

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami o spotkaniu, klikając TUTAJ.

Więcej na: www.bizneskochakobiety.pl

 

GDZIE:
Hotel Focus Premium, ul. Nad Stawem 5, Gdańsk Wrzeszcz

 

BILETY:

Wybierz opcję idealną dla siebie:

  • Bilet dla jednej osoby: 49 zł – do kupienia TUTAJ
  • Najlepsza opcja! Bilet dla dwóch osób  za 79 zł (jedynie 39,50 zł od osoby) – do kupienia TUTAJ

Chronimy lasy, numer zamówienia jest biletem. Niczego nie musisz drukować ?

Możesz również opłacić swoje uczestnictwo wpłacając określoną kwotę na nasze konto:
32 1750 0012 0000 0000 3320 9126
W tytule przelewu wpisz: BKK5 Imię i Nazwisko, e-mail