Emocje. Praktyczny warsztat który pozwoli ci lepiej poznać siebie 5.12.2015

Każdy z nas chce być szczęśliwy, chce odnosić sukcesy w swojej dziedzinie. Jednak nie wszystkim nam się to udaje. Ja jestem przekonana, ze poziom naszego sukcesu zależy od poziomu świadomości samego siebie. Kiedy wsiądziesz do auta, które znasz, w którym czujesz się pewnie, możesz szybko ruszyć i jechać od razu do celu, który sobie obrałeś. Ale kiedy wsiadasz do auta, którego nie znasz, którym nigdy nie jechałeś - to musisz poświecić trochę czasu na naukę jego i ruszasz ostrożnie, wolno i niepewnie. Tak samo jest z nami i ze znajomością nas samych. Jeśli do swojego celu chcesz podążać autem pewnym i bezpiecznym to zapraszamy Cię na warsztaty o emocjach, od których cała podróż się zaczyna.

Ewelina Molska Ciepłuch

 

Emocje- kolorowa mapa człowieka. Praktyczny warsztat, który pomoże Ci poznać siebie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

- co to są emocje i skąd się biorą?

- dlaczego na jednych reagujesz złością a na innych miłością?

- jak przywoływać emocje i tym samym jakie techniki mogą Ci pomóc, żeby odkrywać siebie?

- jakie masz emocje w sobie i jakie jest ich źródło?

- w jaki sposób możemy wyrażać siebie?

- jak sobie radzić ze złością, nie raniąc przy tym innych?

- jakie masz mechanizmy obronne?

- dlaczego każdy z nas odczuwa inaczej tę samą sytuację?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zwiększyć świadomość siebie i tym samym polepszyć jakość swojego życia oraz wszystkich zainteresowanych zwiększeniem wiedzy na temat emocji.

Naucz się rozpoznawać emocje i spraw, by ci służyły w codziennym życiu!

Kiedy i za ile?

DATA: 5.12.2015
GODZINA: 10.00 - 17:00
CENA: 180ZŁ

ZAPISY: fundacja@fontes.com.pl

 

Warsztaty poprowadzi:

EWELINA MOLSKA- CIEPŁUCH

Psycholog, z zamiłowania pedagog. Z dziećmi i rodzicami pracuje od 10 lat. Prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne i ogólnorozwojowe. Ma za sobą szkolenia dla kobiet powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka oraz dla kobiet, które swoją przyszłość wiążą z zawodem opiekunki dziecięcej. Zafascynowana metodą NVC Porozumienie bez przemocy, prowadzi szkolenia, na których przybliża uczestnikom tę metodę. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego Time For Changes, uzyskała tytuł Trenera Rozwoju Osobistego 3-go Stopnia. W swojej pracy magisterskiej pokazała jak duży wpływ ma nasze dzieciństwo na dorosłe życie. Jest przekonana, że szczęście i sukces każdego z nas zależy od poziomu znajomości  i świadomości samego siebie.

Kategoria: