Świadome odżywianie czyli koniec z dietą. 19.10.2015

Jak pokazują statystyki 95% osób stosujących diety redukcyjne wraca do swojej wagi sprzed kuracji. Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszy się diet coaching, który łączy zagadnienia psychologiczne i żywnościowe. Warsztat "Świadome odżywianie" podzielony jest na dwa bloki tematyczne, każdy po 4 godziny. Pierwsza część obejmuje zagadnienia dietetyczne tj. zasady zdrowego odżywiania, ocena i korekta dotychczasowego jadłospisu, ustalenie celu oraz opracowanie planu modyfikacji niewłaściwych nawyków żywieniowych, wprowadzanie zmian metodą małych kroków, analiza składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej przy zastosowaniu analizatora medycznego Jawon Medical. Druga część dotyczy sfery osobowości i motywacji. Uczestnicy poprzez analizę własnych potrzeb i nazwanie swoich mocnych stron dowiadują się skąd czerpać siłę do rozpoczęcia i podtrzymania zmiany.

Warsztat prowadzony jest w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Psychodietetyka zwiększa szansę na skuteczną modyfikację dotychczasowego sposobu odżywiania, uzyskanie pożądanej masy ciała i poprawę stanu zdrowia.

ŚWIADOME ODŻYWIANIE CZYLI KONIEC Z DIETĄ!

Świadome odżywianie i aktywność fizyczna to klucz do zachowania równowagi pomiędzy naszym zdrowiem, a stanem ducha.

Jeśli:

  • chcesz schudnąć i potrzebujesz motywacji
  • odchudzasz się, a mimo to stracone kilogramy wracają jak bumerang
  • chcesz cieszyć się zdrowiem i szczupłą sylwetką
  • chcesz zwiększyć odporność na choroby i lepiej radzić sobie ze stresem
  • czujesz się ociężale i chcesz mieć więcej energii

Naucz się świadomie odżywiać i stań się swoim diet coachem już dziś!

Ciesz się zdrowiem, witalnością i pięknym wyglądem!

Człowiek jest nierozerwalna całością, na którą składa się dusza i ciało. By zachować szczupłą sylwetkę nie wystarczy rozpisać na kartce dietę na kolejne 14 dni. Jeśli chcesz działać efektywnie musisz odnaleźć harmonię między psychiką i ciałem.

Warsztat Świadome odżywianie: koniec z dietą! został opracowany w oparciu o najnowsze zalecenia dietetyczne, rozprawia się z wieloma mitami na temat odchudzania oraz wykorzystuje wiedzę z dziedziny psychologii, by umożliwić uczestnikom wprowadzenie trwałej zmiany nawyków żywieniowych, prowadzącą do utraty zbędnych kilogramów oraz do zdrowego stylu życia.

Dzięki analizie składu ciała profesjonalnym analizatorem medycznym jasno określisz punkt, z którego startujesz,
a następnie z łatwością będziesz kontrolować pozytywne zmiany swojej sylwetki!

 

8 godzinny cykl 2 warsztatów rusza od 19 października 2015, zapisy: fundacja@fontes.com.pl

Maksymalna liczba uczestników 8 osób.

Spotkania będą się odbywały:

19 października 2015 oraz 26 października 2015, w godzinach 17:00- 21:00

Cena: Tylko 280zł za 8 godzin zegarowych!

Cykl poprowadzi:

MAGDALENA TREMBACZ

Psycholog, terapeuta w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach, psychodietetyk. Specjalizuje się
w zakresie motywacji i rozwoju osobistego. Ukończyła Psychologię na Uniwersytet SWPS, Biologię molekularną na UG oraz studia podyplomowe w Instytut Żywności i Żywienia z zakresu poradnictwa dietetycznego. Propagatorka zdrowego stylu życia. Szczególnie interesuje ją diagnostyka nietolerancji pokarmowej IgG zależnej oraz wpływ diety eliminacyjnej na zdrowie psychiczne człowieka.