Letnia Szkoła Dla Przedsiębiorczych Kobiet

Lato może być zarówno przyjemne i pracowite. Tak będzie u nas. Przygotowałyśmy ofertę dla przedsiębiorczych kobiet oraz dla tych pań, które postanowiły poszerzyć swoje umiejętności zawodowe. Na nasze warsztaty, które odbędą się w lipcu i sierpniu, zapraszamy osoby, które prowadzą własną działalność jak i osoby, które postanowiły zawalczyć o inne, ciekawsze stanowisko czy też zmienić pracę.

Lato to dobry czas na planowanie, przygotowywanie zmian i... samą zmianę.

Zapraszamy Panie na warsztaty, podczas których odkryją narzędzia i nauczą się umiejętności, które pomogą osiągnąć sukces w sprzedaży. Poznają tajniki najważniejszych narzędzi, które wspierają każdy biznes: Mailing, Facebook, Instagram, blog. Tworzenie ciekawych i przyciągających wzrok grafik, teksty, które przykują uwagę klienta czy tajniki pozyskiwania klientów - to niezbędne umiejętności osób prowadzących własną działalność lub pracujących w marketingu i sprzedaży.
W trakcie warsztatów większość czasu poświęcimy na pracę indywidualną tak, by uczestniczki wyszły z określonymi efektami swojej nauki i mogły indywidualnie pracować na poznanych narzędziach w przyszłości.

Proponujemy uczestniczkom następujące warsztaty:

CENA: 89 zł/warsztat lub 158 zł/2 osoby lub pakiet 3 dowolnych warsztatów z Letniej Szkoły dla jednej osoby 219 zł
ZAPISY: Napisz wiadomość o chęci wzięcia udziału w warsztacie na 
kontakt@fontes.com.pl

 

Kategoria: